Gujana Francuska

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Gujana Francuska

Nieruchomość na sprzedaż w Gujanie Francuskiej

Czy chcesz przenieść się do Gujany Francuskiej? Chcesz wiedzieć, czy szukanie nieruchomości na sprzedaż w Gujanie Francuskiej może być dobrą inwestycją?

Gujana to kraina kontrastów. Istnieją różne i piękne krajobrazy, biorąc pod uwagę pogodę, ma wszystkie składniki, aby się zakochać. Wyspy Salut, do których niedawno wysłano więźniów, mają dziwne i żywe środowisko, w którym natura zajmowała budynki.

Gujana Francuska to francuski region zamorski położony na północno-wschodnim wybrzeżu Ameryki Południowej. Większość jego terytorium pokrywają lasy tropikalne. Stolica, Cayenne charakteryzuje się kolorowymi kreolskimi domami i targami na wolnym powietrzu. Graniczy z Brazylią na wschodzie i południu oraz Surinamem na zachodzie.

Uważamy, że bardzo ważna jest ocena naszych informacji przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w nieruchomości na sprzedaż w Gujanie Francuskiej.

Gujana Francuska przedstawia dwa główne regiony geograficzne: odcinek wybrzeża, w którym mieszka większość ludności oraz nieprzyjazny i prawie niedostępny las deszczowy, który stale wznosi się w kierunku szczytów ekonomicznych gór Tumac-Humac wzdłuż granicy z Brazylią. Kilka niewielkich wysepek powstaje przy wybrzeżu, a trzy wyspy to Iles du Salut Salvation zawierające wyspę diabła i opuszczony ptak Ile de Connectable trzymany wzdłuż rejsu aż po Brazylię.

Cayenne jest stolicą Gujany, która jest także największym miastem w departamencie zamorskim, w tym kolekcją około jednej trzeciej całkowitej populacji tego departamentu i być może najlepszym miejscem do poszukiwania nieruchomości na sprzedaż w Gujanie Francuskiej.

Podczas gdy Gujana i Surinam uzyskały niepodległość od swoich kolonizatorów, odpowiednio Wielkiej Brytanii i Holandii, Gujana Francuska nigdy nie miała. Jest sklasyfikowany jako terytorium zamorskie; jego walutą jest euro, a językiem urzędowym jest francuski, choć wielu mówi również po kreolsku.

Jego surowe środowisko, w tym upał i rekiny, stało się sławne w książce Papillon z 1969 roku, która później stała się filmem z udziałem Dustina Hoffmana i Steve'a McQueena.

Jest większy niż Belgia, ale ma około 250 000 mieszkańców.

Gujana Francuska ma rozmiar Portugalii. Mieszka tu tylko 200 000 ludzi. W kraju nie ma gospodarki, o której można mówić. Nie ma prawie żadnej turystyki, nie tylko dlatego, że morze jest nękane przez rekiny i, przynajmniej nad morzem, jest brązowe przez osad rzeczny. Ponadto, ze względu na złą jakość gleby, nie ma rolnictwa. Drogi, które schodzą do Brazylii są w większości nieprzejezdne, a jedynym niezawodnym punktem na świecie jest codzienny lot do Paryża Orly z lotniska Rochambeau w stolicy, Cayenne.

  •  
    Przeprowadzka do Gujany Francuskiej. Ekspatriuj i żyj Gujaną Francuską

        Graniczy z Brazylią, Surinamem i Oceanem Atlantyckim, dziś bohater naszego przewodnika jest rzeczywistością bardziej wyjątkową niż rzadka: Gujana Francuska. Zakup nieruchomości w Gujanie może być najlepszym wyborem dla 2019 dla inwestorów, chętnych do zamieszkania w kąciku raju pełnego ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 6916

Sprzedaż Dom wiejski, Gujana Francuska, Cayenne, Cayenne, .

164,074.61PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

200 m²
Dom dwupoziomowy, trzy sypialnie, 4 łazienki, balkon, pokój dzienny, jadalnia, kuchnia z częścią śniadaniową, pralnia, wiata, patio, galeria, pomieszc...
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB